Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Хто очолив рейтинґ падіння?

Автор:

|

Грудень 11, 2013

|

Рубрика:

Хто очолив рейтинґ падіння?

Згідно з індикаторами промислового виробництва, Україна показує найгірші результати серед країн Співдружності Незалежних Держав (СНД), за підсумками січня-вересня ц. р., окрім Молдови й Туркменістану, щодо яких дані за вивчений період не вказано. Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Падіння промвиробництва в Україні в січні-вересні склало 5,2 %, трохи менший спад, на 4,6 %, відзначається в Білорусі, тоді як у інших країнах (Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Російська Федерація, Таджикистан, Узбекистан) спостерігається зростання промвиробництва.
Водночас, Україна за січень-вереень 2013 року продовжує демонструвати найнижчі показники інфляції (індексу споживчих цін) серед держав СНД, як і в І півріччі цього року. Як свідчать дані державного статистичного відомства, за підсумками січня-вересня ц. р., середній показник інфляції для країн СНД збільшився до 3,5 із 2,8 % у І півріччі. Максимальний показник інфляції з країн СНД виявлено у Білорусі — 10 %, тоді як в Україні показник дефляції – 0,6 %.
В інших країнах, згаданих у огляді — Азербайджані, Вірменії, Казахстані, Киргизстані, Молдові, Росії та Таджикистані, – за вказаний період зафіксовано показники невеликої інфляції. Щодо Туркменістану наводяться дані за попередній звітний період — І півріччя 2013 року, стосовно Узбекистану даних немає.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply