Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Газ із Європи — через Угорщину

Автор:

|

Квітень 04, 2013

|

Рубрика:

Газ із Європи — через Угорщину

За словами Миколи Азарова, українсько-угорський кордон перетнула «перша молекула» угорського газу. Про це прем’єр-міністр України повідомив журналістам у межах офіційного візиту до Угорщини. «Це без перебільшення — дуже велика подія, тому що вона реально означає прорив з енергетичної залежності України», — сказав п. Азаров.

За словами урядовця, знаменним є те, що такий прорив відбувся за допомогою Угорщини, й у зв’язку із цим Микола Азаров подякував Вікторові Орбану, угорському прем’єр-міністру, за його принциповий підхід, який дав змогу завершити тривалі та важкі перемовини позитивним результатом і технічно підготувати поставки газу.
«І ось зараз Україна отримала нагоду транспортувати значну кількість газу на свою територію», — наголосив Микола Азаров. Він повідомив, що також обговорив із п. Орбаном питання розширення можливостей транзиту газу в Україну, а також додав, що угорський прем’єр уже дав відповідне доручення своїм підлеглим, Україна ж зі свого боку проводитиме таку саму роботу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply