Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Ernst & Young прогнозує розвиток економіки України

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Ernst & Young прогнозує розвиток економіки України

Українському уряду буде складно забезпечувати золотовалютні резерви для підтримки національної валюти, доки не відновиться експорт. Відтак, якщо країні вдасться уникнути значної девальвації національної валюти, зі зростанням цін на паливо та продукти харчування повернеться інфляція. Про це йдеться в останньому щоквартальному огляді «Прогноз розвитку швидкозростаючих ринків» компанії Ernst & Young.

За даними компанії, низькі обсяги експорту призвели до прискорення темпу зниження промвиробництва та скорочення валового внутрішнього продукту (ВВП) України на 1,3 % у ІІІ кварталі 2012 року. «Надії на IV квартал не виправдалися. Неминучість прискореної девальвації валюти, стримуваної до березня 2013 року для недопущення підвищення вартості погашення боргів, виключила будь-яку монетарну лібералізацію», — ідеться в огляді.
На думку аналітиків, швидше за все, знадобиться проведення нового раунду перемовин із Міжнародним валютним фондом (МВФ), перш ніж довіру інвесторів буде повернуто. «Але до відновлення надходжень резервних коштів необхідно подолати передвиборний фіскальний спад і розвернутися у зворотному напрямку», — вважають експерти Ernst & Young. Навіть якщо вдасться уникнути значної девальвації національної валюти, зазначили в компанії, зі зростанням цін на паливо та продукти харчування знову прийде інфляція, що призведе до закінчення року стабільності споживчих цін.
Нагадаємо, що наприкінці минулого року прем’єр Микола Азаров зазначив: «Інфляцію ми плануємо досить помірну. Але дефляції, яка була цього року, не допустимо однозначно». У листопаді в Україні було зафіксовано дефляцію на рівні 0,1 % проти 0,2 % в листопаді минулого року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply