Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 20, 2019

Єдиний в Україні ракетний крейсер продадуть за борги

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

Єдиний в Україні ракетний крейсер продадуть за борги

Петро Порошенко підписав указ про демілітаризацію ракетного крейсера «Україна», його мають намір продати Про це повідомив В’ячеслав Бонь, перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації.
На мітинґу працівників Суднобудівного заводу він заявив, що Кабінет Міністрів (КМУ) готує проект постанови про роззброєння українського крейсера. За словами чиновника, крейсер збираються продати по частинах, аби виплатити зарплати працівникам підприємства.
«Якщо зняти озброєння і продати те, що залишиться, там вистачить на компенсацію ваших зарплат, ще й залишиться тричі на стільки ж», — заявив він і зазначив, що корпус крейсера і турбіни, які в ньому встановлені, затребувані. В’ячеслав Бонь уточнив, що проект постанови КМУ про демілітаризацію «України» погоджений Міністерством оборони й «Укроборонпромом», його також чекає на розгляд у Міністерстві фінансів та Міністерстві юстиції.
Крейсер «Україна» є близнюком російського крейсера «Москва». Його почали будувати ще 1985 року в СРСР, а 1993-го корабель вивели зі складу Військово-морських сил Російської Федерації та передали Україні. На кораблі є злітний майданчик та ангар для гвинтокрила, а також 16 пускових установок для стрільби важкими протикорабельними ракетами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...