Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 29, 2020

Депутати отримають планшетники

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

Депутати отримають планшетники

Народні обранці із Черкаської міської ради отримають планшетні комп’ютери за бюджетні кошти. Таке рішення ухвалили депутати міськ­ради на черговій сесії, хоча бюджетна комісія пропонувала відмовитися від витрачання 150 тис. грн із бюджету на цю новацію.

Сергій Одарич, міський голова Черкас, сказав, що фактично всі проекти рішень сесії депутати отримують у друкованому вигляді, на що йде чимало грошей, і багато із цих паперів просто не переглядається та викидається. Тепер депутатові, який отримає для роботи комп’ютер, не будуть потрібні проекти рішень на папері. За його словами, уже 20 із 68 депутатів готові працювати з планшетними комп’ютерами, а не з паперами. Крім того, частина депутатів має власні планшетні комп’ютери й ладні відмовитися від отримання придбаних за кошти бюджету. У Черкаській міськраді ще мають з’ясувати, скільки депутатів готові працювати з комп’ютерами, а скільки — із паперами, і визначитися з необхідною кількістю планшетних комп’ютерів.

До речі, Верховна Рада України відмовилася від подібного рішення, оскільки нардепи спроможні самі собі придбати планшетні комп’ютери.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply