Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Бандитський напад на інкасаторську машину

Автор:

|

Липень 15, 2016

|

Рубрика:

Бандитський напад на інкасаторську машину

sink

Він стався під вечір у п’ятницю, 15 липня,  у Запорізькій області на автошляху Пологи-Оріхів. Зловмисники атакували машину «Ощадбанку», маючи чималий арсенал зброї – пістолети, автомати, кулемет і гранатомети. Однак працівники Національної поліції та СБУ виявилися на висоті. Під час боєзіткнення одного з нападників вбито, ще двох – поранено. Неподалік від місця скоєння злочину правоохоронці затримали ще одного учасника нападу. Поранені зловмисники зараз перебувають під охороною у медичному закладі, де їм надається допомога. На щастя, серед правоохоронців та інкасаторів потерпілих немає.

Затриманих підозрюють у причетності до серії нападів на банківські установи Запоріжжя. За фактом злочину здійснюються першочергові слідчі дії для документування слідів злочину, пошуку та затримання інших учасників нападу. Встановлюються особи учасників бандитського нападу.

About Author

news

  • Ruslan Puschkin

    Вот это и есть “героизм” добровольческих батальонов? Сейчас “патриоты” и “активисты” будут доказывать, что власть специально оговаривает добровольцев! А это были “герои” и они сидели в засаде на трассе за сотню километров от линии фронта с арсеналом оружия в целях охраны инкассаторов от СБУ.

Loading...