Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 12, 2020

Донька Тимошенко закликає до протесту

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Донька Тимошенко закликає до протесту

Аби домогтися звільнення Юлії Тимошенко, ЄС повинен відмовити українському президенту у візі — таку думку висловила в інтерв’ю The Times Євгенія Тимошенко, донька екс-прем’єра України, що перебуває у в’язниці. Євгенія стверджує, що режим готовий убити Юлію Ти­мошенко, якщо та не погодиться припинити боротьбу з Віктором Януковичем і піти з політики, зазначає журналіст Тоні Гелпін.

«Євгенія Тимошенко звинуватила чиновників у катуваннях через те, що вони тримають її матір під цілодобовим відеоспостереженням у камері, де постійно ввімкнене світло», — ідеться в статті. Незважаючи на біль у спині Юлія Тимошенко відмовляється від лікування, побоюючись, що її отруять. «Я буквально повинна допомагати їй устати чи сісти. Навіть легкий рух завдає їй сильного болю. Усі ці факти вказують на небезпеку для її життя», — сказала Євгенія, якій дозволили відвідувати матір.

Євгенія Тимошенко розпочала кампанію, щоби посилити дипломатичний тиск із метою звільнення своєї матері. Вона зустрілася з лідерами ЄС, а в лютому планує відвідати Велику Британію та США. Донька екс-прем’єра сказала, що її телефон прослуховується, за нею всюди стежать і в неї вперше в житті з’явився охоронець. Євгенія закликала керівництво футбольних федерацій урахувати ситуацію напередодні Євро-2012, фінал якого пройде в Києві.

 The Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply