Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Знищено меморіальну дошку? Дрібниці!

Автор:

|

Листопад 27, 2013

|

Рубрика:

Знищено меморіальну дошку? Дрібниці!

Харківська міліція провела перевірку й не знайшла злого умислу в знищенні меморіальної дошки, присвяченої мовознавцю-славісту й історику літератури Юрію Шевельову. «Після перевірки фактів умисного пошкодження меморіальної дошки Шевельову встановлено не було. Рекомендуємо за фактом пошкодження майна звертатися до суду», — відповів Володимир Кішкін, начальник Дзержинського райвідділу міліції Харкова.

У висновку підкреслено, що правоохоронцям не вдалося дізнатися, хто саме займався демонтажем дошки. Крім того, вони не знайшли жодного свідка або очевидця події. «У ході проведення розгляду було встановлено, що, згідно з наказом харківського міського голови й рішенням Харківської міськради, було ухвалене рішення про скасування розпорядження й дано вказівку Департаменту комунального господарства Харківської міської ради та Департаменту комунального господарства Харківської міської ради про демонтаж меморіальної дошки Тевельову», — сказано в документі.
Противник демонтажу і громадський активіст Черемський має намір оскаржити висновки міліціянтів у суді. «Це однозначно – протизаконна відмова від розслідування. Вони, по суті, заперечують сам факт знищення дошки, хоча ми надали й фото, і відео, і навіть молоток, який покинули люди, котрі розбили дошку. Будемо оскаржувати й вимагати розслідування та розкриття цього злочину», — попередив він.
Як писав «Міст», у Харкові, через півгодини після рішення міської ради про демонтаж меморіальної дошки відомому літератору й мовознавцю Юрію Шевельову, невідомі особи розбили цю пам’ятку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply