Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Жінок арештовуватимуть за відвідини кафе

Автор:

|

Листопад 13, 2014

|

Рубрика:

Жінок арештовуватимуть за відвідини кафе

Олексій Мозговий

В Інтернеті з’явилося відео, де відомий луганський терорист Олексій Мозговий погрожує жінкам арештом за похід в кафе або в клуб. «Якщо завтра я побачу в кафе, у шинку хоч одну панянку, її буде затримано», — повідомив ватажок бойовиків.

«Жінка має бути берегинею вогнища, матір’ю. А якими матерями вони стають після шинків? Що вони можуть виховати? Який приклад подати?» — запитує п. Мозговий і обурюється, що «всі кафе, усі нічні клуби забиті жіночим населенням».
Шокуючим моментом на відео було те, що чоловік із президії запропонував «ґвалтувати їх усіх». Ця пропозиція знайшла певний відгук у ватажка бойовиків. «Ну, є частка правди і в цьому. Хочеш залишитися чесною та відданою своєму чоловікові — сиди вдома, вишивай хрестиком», — сказав терорист.
«Патрулю буде дано особливий наказ: заарештовувати всіх дівчат, котрі перебуватимуть у кабаках. Усіх, я сказав! І тоді подивимося, що ви заспіваєте. Удома сіла, пиріжків напекла, відсвяткувала 8 березня… Час згадати, що ви — росіяни, час згадати про свою духовність», — виклав свою позицію Олексій Мозговий.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply