Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Заворушення у Харкові

Автор:

|

Серпень 06, 2015

|

Рубрика:

Заворушення у Харкові

Біля офісу Партії реґіонів

Люди у балаклавах 3 серпня загнали у будівлю, що належала офісу Партії реґіонів (ПР) у Харкові, близько 30 людей. Молодики зі зброєю, цеглою, палицями та мачете намагалися штурмувати будівлю, де забарикадувалися бойовики «Опозиційного блоку» (ОБ).
Як з’ясувалося, невідомі намагалися зашкодити реєстрації місцевої організації ОБ. Вони намагалися перехопити Михайла Добкіна, колишнього члена ПР і голову Харківської обласної державної адміністрації, а тепер — народного депутата від ОБ. Однак той ховався, немов професійний шпигун. Тому протестувальники рушили до його офісу.
На місце події прибули правоохоронці, але в протистояння вони не втручалися. Незабаром конфлікт вдалося локалізувати. Міліція розширила кільце оточення біля будівлі. У двір до чорного входу підігнали мікроавтобус із тонованим склом і автобус, котрим вивезли людей, котрі ховалися у будівлі. «В результаті ніхто з громадян не постраждав», — йдеться в повідомленні міліційної прес-служби.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група. В Управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Харківській області повідомили, що після огляду та збору речових доказів буде прийнято рішення про кваліфікацію цього правопорушення.
Міліція вже встановила імена тих, хто брав участь у заворушеннях. Ними виявилися жителі Дніпропетровської, Запорізької й інших областей. За словами командира 15-го батальйону «Правого сектора», бійці якого брали участь у цих подіях, із їхнього боку постраждалих немає.
Цього ж дня управління юстиції таки відмовило у реєстрації реґіональній організації ОБ. Про це повідомив Юрій Георгієвський, начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області. Він нагадав, що 24 липня ц. р. представники п. Добкіна подали в управління пакет документів із двома вимогами: прийняти до відома рішення про припинення юридичної особи обласної організації партії «Закон і порядок» (торік ця партія була перейменована в «Опозиційний блок») та зареєструвати обласну організацію ОБ.
«27 липня ми взяли до відома рішення про ліквідацію обласної організації партії «Закон і порядок», була запущена процедура ліквідації такої обласної організації цієї політичної сили. Поки ліквідаційна процедура не буде завершена у відповідності з чинним законодавством, управління юстиції не може прийняти рішення про реєстрацію обласної організації ОБ на території Харківської області», — сказав п. Георгієвський. За його словами, ліквідаційна процедура займе не менше двох місяців, таким чином, ОБ не зможе взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня ц. р.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply