Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Засудили палія Ялтинського заповідника

Автор:

|

Грудень 06, 2012

|

Рубрика:

Засудили палія Ялтинського заповідника

Ялтинський міський суд ухвалив вирок двом громадянам, яких затримала лісова охорона на території Ялтинського гірсько-лісового природного заповідника 30 липня ц. р. «Затримані в підозрі навмисного підпалу лісової підстилки, що потягнуло за собою займання лісу, були передані правоохоронцям, які довели провину підозрюваних», — ідеться в повідомленні Республіканського комітету з лісового та мисливського господарства Автономної Республіки Крим (АРК).

Один із засуджених – Максим Чудак – у залі суду зізнався, що разом із товаришем приїхав до Ялти на заробітки. Роботи вони не знайшли, тож вирішили піти в ліс, щоби назбирати ягід і підкріпитися. У лісі він почав підпалювати лісову підстилку. Товариш спробував зупинити його, але було запізно — вогонь миттєво поширився на значну площу, і вони вже нічого не змогли вдіяти.
Максима Чудака (1994 року народження) за вчинений злочин засуджено судом на семи років позбавлення волі. Його товариша після проведеної психіатричної експертизи випустили на свободу. Нагадаємо, що 30 липня, о 12.35, поблизу Ялти в районі гори Лопата (Ялтинський гірсько-лісовий природний заповідник) сталося загоряння лісової підстилки та чагарнику. За даними Головного територіального управління Міністерства з надзвичайних ситуацій (МНС) в АРК, станом на 14.00 31 липня, площа лісової пожежі склала 10 га. За цим фактом було порушено карну. Ялтинська міліція затримала підозрюваного в скоєнні злочину. Максимальним покаранням, передбаченим санкцією цієї статті Кримінального кодексу України, є позбавлення волі на термін до 12 років.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...