Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

Замах на народного депутата України призвів до несподіванки

Автор:

|

Березень 02, 2017

|

Рубрика:

Замах на народного депутата України призвів до несподіванки

Затримання злочинців

На минулому тижні Служба безпеки України запобігла викраденню Олексія Гончаренка, народного депутата України. 23 лютого було відкрито карне провадження щодо викрадення народного обранця з метою заподіяння йому важких тілесних ушкоджень. Слідчі оголосили трьом затриманим підозри у скоєні злочинів в зумисному заподіянні народному депутату важких тілесних ушкоджень та зумисних діях, спрямованих на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті.
Замовником викрадення п. Гончаренка у прокуратурі вважають Олександра Кушнарьова, голову депутатської фракції «Опозиційний блок» Лиманської районної ради Одеської області, син котрого загинув 2 травня 2014 року під час пожежі в Будинку профспілок в Одесі. Другим підозрюваним у злочині виявився колишній військовослужбовець.

Антиукраїнська література

Під час затримання осіб, котрі планували викрадення депутата, правоохоронці виявили в одній із одеських шкіл видавництво з випуску антиукраїнської літератури. Про це повідомив Олег Жученко, прокурор Одещини. «Коли затримали групу викрадачів депутата Гончаренка, у цьому видавництві виявили значну кількість видань. Тут були випущені книги під назвами «Слуги зла, или как выглядит украинский национализм», «Одесские колокола Хатыни» й інші, спрямовані на розпалювання ворожнечі між українцями, росіянами й євреями, а також ненависті до українських патріотів», — зазначив він.
За словами юриста, підпільне видавництво випускало книги та буклети, автори яких возвеличували місію Росії та принижували українців і нашу державу. Значну кількість готової друкованої продукції антиукраїнського змісту вилучили. Наразі слідство встановлює, чи був безпосередньо причетним до випуску антиукраїнськї літератури директор школи розвитку.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...