Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

За поламану лавку – розстріл?

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

За поламану лавку – розстріл?

Мешканець однієї з багатоповерхівок міста Калуша, що на Прикарпатті, узявся за зброю, щоби розігнати підлітків у дворі. Після сварки з ними він дістав рушницю й вийшов із нею на балкон. Результат: одного з юнаків — поранено, а стрільцю тепер загрожує ув’язнення.

Інцидент, здається, виник на рівному місці. Шестеро друзів сиділо на дитячому майданчику в сусідньому з їхнім будинком дворі. Як вони запевняють, просто спілкувалися, а потім до них підійшов чоловік і почав сваритися через те, що буцімто хлопці постійно ламають на подвір’ї лавочки.
«Ми грали в гру — за жестами вгадували слова. Один хлопець сказав, коли цей чоловік підійшов до нас, що хоч ми лавки не ламали, але просимо вибачення, — розповідає Сергій, котрого чоловік поранив кулею в руку. — Він нам пригрозив: «Я зараз вийду на балкон і почну по вас «шмаляти».
Хлопці не сприйняли всерйоз слів незнайомця й залишилися на місці. Тоді чоловік попрямував до свого під’їзду й за деякий час справді з’явився на балконі з рушницею в руках. Налякані підлітки почали розходитися. У спину їм пролунав постріл. Куля прошила руку 15-річному юнакові. «Згори пройшла пулька, вона застрягла майже біля кістки. Він був блідий, як стіна», — розповідає Інна Дулік, мати постраждалого.
Уже відомо, що стріляв у підлітків 35-річний чоловік, який сам є батьком двох малих дітей. Він зараз запевняє, що в хлопців не цілився – рушниця начебто вистрелила сама. «Діти ці дістали — ламають увесь час лавочки та гойдалки. Раз попередив, двічі…» — жаліється стрілець Олег. А вистрелила пневматична рушниця, яку він тримав удома, пояснює чоловік. Однак міліція досі не може її знайти.
«За словами винуватця, коли він здійснив постріл, то дуже перелякався й викинув цей предмет через балкон на вулицю», — розповів Костянтин Кулак, виконувач обов’язків керівника сектору зі зв’язків із громадськістю Управління Міністерства внутрішніх справ у Івано-Франківській області. Експертиза визнала, що чоловік, коли стріляв, був тверезим. Досі проблем зі законом він не мав. Але тепер за хуліганство зі застосуванням зброї йому загрожує до семи років ув’язнення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...