Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

За побиття відвідувачів піцерії покарали працівників ДСО

Автор:

|

Грудень 06, 2012

|

Рубрика:

За побиття відвідувачів піцерії покарали працівників ДСО

Сихівський районний суд м. Львова ухвалив вирок у справі побиття двох відвідувачів піцерії. Півроку тому шестеро працівників Державної служби охорони (ДСО) побило двох чоловіків. Винуватців інциденту позбавили свободи. П’ятеро обвинувачених отримали по одному року ув’язнення. Шостий — три роки з іспитовим терміном один рік. Працівники ДСО визнали свою провину, тож три роки позбавлення волі їм замінили на один. До того ж, зарахували піврічний термін перебування під вартою з дня їхнього арешту. Одного – засудили умовно зі штрафом 8,5 тис. грн, він єдиний не визнав себе винним.

Потерпілі очікували для кривдників більшого терміну покарання, але апеляції не подаватимуть. Обоє чоловіків ще досі лікуються після побоїв. «Звісно, що це мало. Люди півроку вже просиділи. Я став інвалідом третьої групи, а люди за півроку вийдуть на волю. Звичайно, це мало, це – стаття від трьох до восьми», — розповів потерпілий Андрій Семенюк.
Проте Олег Мицик, адвокат постраждалих задоволений, адже судовий процес відбувся дуже швидко. «Потерпілі досягли головного — вони отримали відшкодування матеріальних збитків, яких їм було завдано, і моральної шкоди», — розповів правник. У судовій практиці, кажуть юристи, це – поодинокий випадок, коли правоохоронців карають за насильство.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...