Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

За Євромайдан побили американця

Автор:

|

Лютий 20, 2014

|

Рубрика:

За Євромайдан побили американця

У Сімферополі, столиці Автономної Республіки Крим (АРК), 15 лютого було побито Джеффрі Луббі, громадянина США, котрий очолює проект «Диверсифікація та підтримка туристичного сектору Криму», фінансований Європейським Союзом. Про це п. Луббі написав на своїй сторінці у Facebook під фотографіями з побоями.

Напад американець пов’язав із тим, що його товариш висловив відкриту підтримку Євромайдану. «Це – те, що з вами трапиться, якщо ви будете стояти в Сімферополі з другом, котрий, коли його запитали, заявив, що підтримує Євромайдан. Ганьба!» — обурюється Джеффрі Луббі. Він також зазначив, що пишається своїми друзями за їхню громадянську позицію, яку вони висловлюють без страху.
Олександр Рибалко, друг п. Луббі, котрий теж постраждав від нападу, розповів деякі подробиці нічного інциденту. «Я, Джеффрі та ще одна наша колега відпочивали в одному зі закладів Сімферополя. Коли ми вийшли покурити, то обговорювали Євромайдан. До нас від компанії, що стояла поруч, підійшов чоловік міцної статури та досить аґресивно поцікавився, чи підтримуємо ми Євромайдан. Я відповів, що так. Далі він почав нас ображати й урешті напав, завдавши кількох швидких потужних ударів», — зазначив п. Рибалко.
Своєю чергою, Олександр Лієв, міністр курортів і туризму АРК, коментуючи інцидент у Facebook, назвав його «бійкою двох не надто тверезих компаній. «Будь-яка п’яна бійка — це негарна ситуація. Дуже шкода, що це сталося за участю іноземця», — підкреслив п. Лієв. Однак постраждалі заявили, що ніхто – ані вони, ані нападник – не був п’яним. Постраждалі написали заяву в міліцію, яка перевіряє інформацію про напад.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply