Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Вибух у харківській багатоповерхівці

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

Вибух у харківській багатоповерхівці

У Харкові, в одній із квартир 16-поверхівки на Московському проспекті в районі станції метро імені Масельського, 16 грудня прогримів вибух. Як повідомляють очевидці, вибух був досить сильним, пожежним заледве вдалося погасити полум’я на рівні десятого поверху будинку. “Горіло від душі. Начебто вилетіла плита в панельному будинку. Усе було в диму», — поділився враженнями від побаченого один зі свідків події.

Як повідомив Ігор Лупандін, помічник начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Харківській області, о 17.41 надійшло повідомлення про те, що на проспекті Московському, 248-р горять помешкання на дев’ятому, десятому й одинадцятому поверхах. «Це — 16-поверховий житловий будинок. Одразу після отримання інформації на місце виїхало шість автомобілів», — сказав п. Лупандін.
Унаслідок вибуху та пожежі загинуло три особи. «Усі — жителі квартири, яка стала епіцентром вибуху. Ще чотирьох постраждалих довелося шпиталізувати», — ідеться в заяві прес-служби Харківської міської ради. За словами Євгена Поповича, прокурора Харкова, серед загиблих є одна дитина. «Створено слідчо-оперативну групу, опитуємо дітей, мешканців-очевидців. Зараз пожежу погашено — будемо оглядати місце події», — уточнив п. Попович.
Олена Ковальова, головний лікар Харківської лікарні швидкої та невідкладної допомоги, розповіла, що загалом до медиків звернулося дев’ятеро осіб. Як стверджує Світлана Горбунова-Рубан, заступник міського голови Харкова, мешканців пошкоджених вогнем квартир заселили до готелів міста.
Імовірною причиною пожежі став вибух газового балона, поінформувало Міністерство з надзвичайних ситуацій. За даними відомства, балон вибухнув у одній із квартир, а полум’я перекинулося на чотири сусідні помешкання. У харківській багатоповерхівці рятувальники справді виявили газовий балон і камін. Про це сказав Геннадій Кернес, міський голова Харкова. Затримали чоловіка, який заніс у будинок злощасний газовий балон, який пізніше вибухнув. «Він приніс 20-літровий балон і поставив його на десятому поверсі», — розповів п. Кернес. Варто зазначити, що затриманим виявився батько загиблої через вибух дитини, він жив окремо від сім’ї.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...