Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Владислав Каськів намагався втекти від правосуддя на Кубу

Автор:

|

Вересень 15, 2016

|

Рубрика:

Владислав Каськів намагався втекти від правосуддя на Кубу

Владислав Каськів

Владислав Каськів, колишній керівник Державної агенції з інвестицій та управління національними проектами України, 7 вересня намагався втекти до Куби. Про це заявив Євген Єнін, заступник генерального прокурора України. «У нього була спроба останніми днями купити квиток на Кубу, однак він не з’явився на посадку, де його чекали представники місцевої спецслужби. За результатом успішної проведеної операції його було затримано», — повідомив він. «Зухвалість цього персонажа зіграла з ним злий жарт (він робив селфі з місцевим поліціянтом. — Ред.). Ця зухвалість ітенсифікувала наші зусилля й упродовж короткого часу ми домоглися від влади Панами тимчасового арешту п. Каськіва», — повідомив заступник генпрокурора.
Він також відзначив високу заслугу в затриманні п. Каськіва Руслана Спіріна, посла України в Мексиці. «Завдяки візиту п. Спіріна буквально впродовж двох-трьох днів до панамської влади було доставлено оригінал запиту про правову допомогу, в якій ми вимагаємо видачі Владислава Каськіва».
Як писав «Місст», Владислава Каськіва затримали в Панамі 18 серпня. Колишній голова Держагенції з інвестицій та управління національними проектами, володіє в цій країні об’єктами нерухомості, вартість навіть одного з яких перевищує 500 тис. EUR. Про це також повідомив Євген Єнін. Тепер п. Каськів відмовився співпрацювати зі слідством, не погодився на екстрадицію в Україну і подав клопотання про політичний притулок у Панамі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...