Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

В Януковича народився син і заарештували золото

Автор:

|

Вересень 06, 2017

|

Рубрика:

В Януковича народився син і заарештували золото

Віктор Янукович виховує в Російські Федерації (РФ) трирічного сина. Це стверджує видання «Страна» з посиланням на оточення президента-втікача. За інформацією видання, цивільна дружина Любов Полежай народила в Росії 2014 року. Видання припускає, що жінка покинула Україну після подій на Майдані, будучи вже при надії.
«Страна» нагадує, що в лютому ц. р. Янукович в інтерв’ю газеті Der Spiegel розповів, що розлучився з дружиною Людмилою, з котрою прожив у шлюбі близько 45 років. У тому ж інтерв’ю він підтвердив, що живе в неофіційному шлюбі з сестрою своєю колишньою куховарки — Любов’ю Полежай.
В останньої є донька Марія від першого шлюбу. Дівчинка разом із мамою жила в Межигір’ї, а потім поїхала в Ростов. У Януковича від шлюбу з першою дружиною народилося двоє синів: Олександр і Віктор. Віктор загинув 2015-го під час льодових автоперегонів на озері Байкал. Людмила Янукович зараз проживає в окупованому Криму.
Також в Європі заарештували понад 500 кг золота, яке було вкрадене та вивезене з України оточенням президента- втікача. Про це повідомив Євген Єнін, заступник генерального прокурора. «Кілька тижнів тому, в рамках співпраці з однією європейською країною, ми отримали інформацію про арешт великої партії золота, — сказав він.
Загальна сума збитків від дій режиму Януковича, за словами п. Єніна, складає близько 40 млрд USD, із яких 1,5 млрд USD вже повернуті в державний бюджет. Крім цього, в різних країнах, переважно європейських, заарештовано активів оточення Януковича, станом на початок осені, на суму в еквіваленті близько 200 млн USD. «Тим не менше, ще зарано казати, що ми втратили всі можливості для виявлення інших активів, вкрадених режимом Януковича», — резюмував прокурор.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply