Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Установлено особи вбивць майданівців

Автор:

|

Травень 29, 2014

|

Рубрика:

Установлено особи вбивць майданівців

Геннадій Москаль

Слідство встановило вбивць 46 зі 106 загиблих активістів Майдану, винних уже притягують до карної відповідальності. Про це повідомив Віталій Ярема, перший віце-прем’єр-міністр України. «У 46 вбивствах уже встановлено особи злочинців. Є цілий перелік посадових осіб — виконавців, організаторів і співучасників, котрих оголошено в розшук, у тому числі в міжнародний через канали міжнародного управління поліції, Інтерполу. Вжито низку слідчих дій і оперативно-розшукових заходів, спрямованих на їх затримання», — зазначив він.

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України (ТСК) завершила перевірку інформації щодо осіб, котрі зникли безвісти або були викрадені в період з 30 листопада 2013-го до 22 лютого 2014 року. Як поінформував Геннадій Москаль, голова ТСК, з усіх зниклих безвісти досі не знайдено двох людей. «Інформація про їхнє місце перебування відсутня. За фактом зникнення цих осіб Міністерство внутрішніх справ (МВС) відкрило карне провадження», — уточнив народний депутат.
МВС також відкрило карне провадження щодо викрадення активістів п. Луценка та п. Вербицького, коли останньому було завдано важких тілесних ушкоджень, не сумісних із життям. Уже встановлено 11 осіб, причетних до скоєння цього злочину. Трьох із них — заарештовано, восьмеро — переховуються в Росії й перебувають у міжнародному розшуку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply