Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Українських сиріт продавали в рабство

Автор:

|

Лютий 20, 2014

|

Рубрика:

Українських сиріт продавали в рабство

У Російській Федерації (РФ) затримали останню учасницю злочинного угруповання, яке продавало в рабство сиріт із Дніпропетровської області. Як повідомляє прес-служба Головного управління боротьби з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ (МВС) України, українських сиріт і безпритульних переправляли до Москви для жебракування. Жінка зустрічала їх уже на території сусідньої країни, забирала їхні документи та повністю контролювала.

Інших двох фігурантів ще влітку викрили працівники Управління боротьби з організованою злочинністю України в Дніпропетровській області. Цей нелегальний бізнес безробітні жителі Кривого Рогу налагодили 2010 року. «Тривалий час не потрапляти в поле зору правоохоронців їм удавалося завдяки ретельному підбору жертв, адже «клієнтами» угруповання ставали колишні вихованці шкіл-інтернатів для дітей-сиріт і безпритульні — мешканці будинку нічного перебування, котрих ніхто не шукав у разі зникнення», — повідомили в міліції.
Двох ділків затримали на «гарячому» під час чергової спроби вивезти потягом двох місцевих жителів у Росію зі залізничного вокзалу Кривого Рогу. Під час обшуку в помешканні організатора групи вилучили свідоцтва про народження, паспорти громадян України, трудові книжки, а також інші документи, видані на імена різних осіб.
Третю спільницю було оголошено в міждержавний розшук. Як з’ясувалося, жінка переховувалася від правоохоронців на території РФ. Наразі її заарештували. Розпочато процедуру екстрадиції. Зловмисниці буде повідомлено про підозру в торгівлі людьми.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply