Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

У львівських школах торгують легкими наркотиками

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

У львівських школах торгують легкими наркотиками
Андрій Рікота

Андрій Рікота

Наркотичний засіб насвай у Львові можна вільно купити навіть у школах. Про це повідомив Андрій Рікота, депутат Львівської міської ради. Він розповів, що насвай — це легкий наркотик, що складається з психотропних речовин. Це зілля завозять до Львова з країн Азії. Його продають на ринках міста. Особливою популярністю препарат користується серед школярів через свою дешевизну.
В Азії насвай уже давно визнали наркотиком та заборонили його продаж. А от Верховна Рада ще 2013 року так і не проголосували за законопроект, який мав на меті заборонити виробництво, ввезення, пересилання, перевезення та торгівлю насваєм на території України. «Наслідки вживання таких речовини — вражаючі, адже розвивається рак, випадають зуби та навіть може настати смерть. Такі два смертельні випадки вже підтверджені на Тернопільщині», — наголосив п. Рікота.
Він повідомив, що під час журналістського експерименту вдалося дізнатися, що школярі львівських шкіл знають, де купити насвай. «Більше того, вони вказали на ринок Привокзальний, де під виглядом східних спецій і сухофруктів можна купити дурман. Також, як вдалося з’ясувати, «легкі наркотики» можна вільно купити у львівських школах. Батьки дітей стурбовані ситуацією, яка склалася з продажем насваю серед школярів, адже підліткова наркоманія спричиняється до складних летальних наслідків і «тягне» сотні тисяч гривень на лікування та реабілітацію дітей. Вживаючи спочатку насвай, діти потім можуть стати жертвами інших, вже важчих наркотиків», — зазначив депутат.
Зважаючи на це, від Дмитра Загарії, виконувача обов’язки начальника головного управління Національної поліції у Львівській області, й Андрія Садового, міського голови міста Лева, вимагають негайно вжити заходів та провести оперативні рейди по львівських школах і ринках, аби запобігти розповсюдженню легких наркотиків серед львівських школярів та унеможливити смертельні випадки через вживання наркотичних препаратів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...