Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

У київському супермаркеті – знову стрілянина

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

У київському супермаркеті – знову стрілянина

Стосовно інциденту, що трапився в одному з Київських супермаркетів, правоохоронцями проводиться перевірка. «13 грудня, об 11.15, у чергову частину Солом’янського районного управління столичної міліції надійшло повідомлення про те, що в одному із супермаркетів – бійка. Через кілька хвилин правоохоронці отримали ще декілька повідомлень про те, що охорона магазину б’є клієнтів, а потім — про пораненого охоронця», — ідеться в інформації, наданій відділом зв’язків із громадськістю головного управління МВС України в Києві.

За викликом було скеровано наряд патрульної служби, а також слідчо-оперативну групу Солом’янського райуправління. На місці події правоохоронці з’ясували, що в супермаркеті виник конфлікт між одним із відвідувачів магазину й охороною.
«Як пояснили працівники крамниці, ця людина, будучи напідпитку, ще із самого ранку приходила до магазину з бажанням купити пляшку горілки. На той час у них був переоблік. Згодом чоловік повернувся, висловлював обурення, вимагав книгу скарг. Слово-за-слово, виник конфлікт і бійка, під час якої відвідувач скористався пневматичним пістолетом. Навмисно чи випадково – це правоохоронці будуть з’ясовувати. Унаслідок інциденту охоронець отримав дотичне поранення, а відвідувач — тілесні ушкодження», — зазначають у міліції. Лікарі надали обом медичну допомогу.
Тим часом було встановлено особи учасників пригоди. Вони дали пояснення в Солом’янському районному управлінні міліції. Наразі збираються матеріали для прийняття процесуального рішення. Водночас, джерело в правоохоронних органах уточнило, що той, хто стріляв, є працівником приватної охоронної фірми, а інцидент стався в гастрономі «Шереметьєвський» у Солом’янському районі Києва.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...