Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

У Києві застрелили директора готельного комплексу «Феофанія»

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

У Києві застрелили директора готельного комплексу «Феофанія»

1 лютого застрелили Юрія Фоміна, директора готельного комплексу «Феофанія», що належить Національній академії наук України. Чоловіка вбили пострілом у голову на вулиці Котовського в Києві. За словами працівників готелю, востаннє вони бачили свого керівника два тижні тому — увесь цей час він перебував у відпустці й відпочивав десь за кордоном.

Правоохоронці опитують свідків убивства директора готельного комплексу. Про це повідомив Василь Фашинник, начальник слідчого управління Міністерства внутрішніх справ (МВС) України. «Наразі ні гільз, за допомогою яких можна ідентифікувати зброю, ні слідів — не знайдено. Оперативники вже розробили деяку інформацію. Знайдено свідків пригоди, які бачили ймовірного вбивцю та можуть його описати. Із ними працюють правоохоронці», — повідомив п. Фаринник.
«Про те, що знайдено конкретні сліди використання конкретної зброї, інформації немає. Тіло знайшли біля стежки, яка веде до автостоянки. Судячи з характеру вогнепального поранення постріл було зроблено ззаду зліва в скронево-потиличну ділянку голови. Крові – багато. Поранення дуже серйозні», — зазначили в міністерстві.
Убивство директора «Феофанії» пов’язують із його професійною діяльністю. «Це наразі – основна версія слідства», — повідомив неназваний інформатор. За його словами, Юрія Фоміна застрелили приблизно о 9.15 ранку, коли він прямував зі свого приватного будинку до автостоянки.
Своєю чергою, журналісти наводить слова очевидців убивства директора готелю у Феофанії: «Він ішов по свою машину на стоянку, а навпроти почав рухатися білий фургон. Коли він наблизився до чоловіка, із вікна фургона пролунав постріл». Свідком злочину також стала трирічна вихованка школи, яка й покликала маму. Карету «швидкої» та міліцію викликали вже зі школи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply