Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

У Києві підірвали автомобіль співголови Європейського єврейського парламенту

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

У Києві підірвали автомобіль співголови Європейського єврейського парламенту

В українській столиці 4 березня, близько 15.36, у районі станції метро «Кловська» на вулиці Мечникова було здійснено замах на життя бізнесмена Вадима Рабиновича, екс-президента футбольного клубу «Арсенал», співголови Європейського єврейського парламенту та президента Всеукраїнського єврейського конґресу. У його автомобіль, який виїжджав із подвір’я офісу, із боку порожнього сусіднього будинку було кинуто вибуховий пристрій. У підсумку в деяких будівлях повилітали шибки, спрацювала сигналізація багатьох автомобілів на прилеглих стоянках. У київському головному управлінні міліції (ГУ) заявили, що під час вибуху в автівці ніхто не постраждав. За попередніми даними, у результаті інциденту пошкоджено скло передньої фари транспортного засобу.

Вадим Рабинович пообіцяв 1 млн грн тому, хто допоможе знайти й затримати людину, яка кинула вибухівку в його автомобіль. «Що ж до версій, то я обіцяв правоохоронцям наразі їх не розголошувати», — сказав він того ж дня.
Правоохоронці Києва розпочали карне провадження за статтею «хуліганство» у зв’язку з вибухом, що стався біля офісу п. Рабиновича. «Інформацію про це внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань», — повідомили 5 березня у відділі зв’язків із громадськістю ГУ Міністерства внутрішніх справ (МВС) України.
Своєю чергою, київські газети з посиланням на власні джерела опублікували кілька версій події. Так, за інформацією медіа, «вибух могли замовити бізнесмени, бажаючи залякати Вадима Рабиновича, який здає безліч приміщень будівлі в оренду». В оточенні п. Рабиновича поширюється інша версія: про боротьбу за телеканал, яким володіє бізнесмен.
А 6 березня Вадим Рабинович заявив, що вибух біля його автомобіля в Києві був спробою залякати його з боку чинної влади з метою заволодіння каналом JN 1, що йому належить. «До мене приїхав народний депутат України, помічник прем’єр-міністра (Миколи Азарова) Андрій Леонідович Деркач… Потім він мені каже таке: «Ми формуємо єдиний медіаблок, нам гроші не потрібні, ти повинен зрозуміти правильно — перепиши на нас канал JN1. Якщо ти цього не зробиш, у тебе будуть великі проблеми», — повідомив підприємець. Він також зазначив, що 18 січня звернувся до генерального прокурора України Віктора Пшонки зі заявою за цим фактом. Крім того, п. Рабинович поінформував, що п. Деркач нібито говорив йому, що прийшов не з власної ініціативи. «Мені він сказав: «Ти чудово розумієш, хто за мною стоїть. І з ким я співпрацюю. Тому розмовляти марно — рішення прийнято «нагорі». Протягом тижня ти повинен віддати канал», — повідомив Вадим Рабинович.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...