Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 17, 2019

У Криму розстріляли українського офіцера

Автор:

|

Квітень 10, 2014

|

Рубрика:

У Криму розстріляли українського офіцера

Станіслав Карачевський із донькою

За оперативними даними групи «Інформаційний опір», 6 квітня ц. р. в Криму російський військовослужбовець розстріляв українського офіцера, котрий зберіг вірність присязі народу України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Дмитро Тимчук, керівник Центру військово-політичних досліджень. «Зокрема, в селищі Новофедорівка о 23:45 двома пострілами впритул російським військовослужбовцем, молодшим сержантом Зайцевим Є. С. у своїй кімнаті в офіцерському гуртожитку був застрелений військовослужбовець в/ч 1100 майор К., котрий готувався до виїзду на материк», — написав п. Тимчук.

За інформацією Владислава Селезньова, глави Кримського медіацентру Міністерства оборони України, майор Станіслав Карачевський був розстріляний із автомата, а його товариша по службі капітана Артема Ярмоленка слідчий відділ Російської Федерації (РФ) відвіз до Севастополя. «У результаті конфлікту між українськими офіцерами та російськими солдатами пострілами з автомата був убитий майор Станіслав Карачевський. Вбивство сталося на п’ятому поверсі гуртожитку, де проживав український військовий персонал сакської авіабази. Капітана Ярмоленка по-звірячому побили та вивезли в розташування російських військ до Севастополя. В офіцерів залишилися по двоє дітей. Планувалося, що 9 квітня Карачевський і Ярмоленко мали вибути на материкову частину України. Українські офіцери були без зброї», — повідомив п. Селезньов.
За фактом вбивства офіцера Збройних сил України російським військовослужбовцям у ході конфлікту біля території військової частини порушили карну справу, повідомили 7 квітня в прес-службі реґіонального управління Слідчого комітету (СК) РФ. Андрій Васильков, офіційний представник СК, зазначив, що російський військовослужбовець, котрий отримав тілесні ушкодження, застосував зброю та вистрілив у Карачевського обороняючись.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...