Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 15, 2019

Терористи підробляли паспорти, щоби засилати в Україну бойовиків ІД

Автор:

|

Березень 13, 2019

|

Рубрика:

Терористи підробляли паспорти, щоби засилати в Україну бойовиків ІД

Оперативники Державної прикордонної служби (ДСПУ) спільно з представниками Національної поліції України викрили схему підробляння документів для переправляння до України осіб, котрі воювали в лавах терористичної організації «Ісламська держава» (ІД) у Сирії та бандах на сході України.
Щоб спрямувати до України терористів, зловмисники виготовляли фальшиві паспорти громадян РФ. «Бойовиків шукали серед вихідців із Північного Кавказу та країн Середньої Азії», — зазначили в ДПСУ. Прикордонники повідомляють, що аби «непомітно» заслати в Україну бойовика, його документи ретельно готували та намагалися завчасно кілька разів «обкатати» маршрутом майбутнього руху через український кордон. Двох фігурантів цієї схеми правоохоронці затримали в Києві, в момент, коли ті чекали на передачу паспортів. Затримані виявилися громадянами РФ та України.
За даними правоохоронців, згодом у паспорти мали поставити підроблені штампи дат про перетин держкордону України в різних пунктах пропуску, щоб приспати пильність прикордонників, начебто вони неодноразово перетинали кордон.
Оперативники з’ясували, що один із паспортів оформлений на громадянина РФ, котрий перебуває у міжнародному розшуку як бойовик ІД. Інші документи стосувалися осіб, причетних до тяжких злочинів. Крім того, підозрюваного громадянина України кілька років тому затримувала поліція Херсонської області за незаконне поводження зі зброєю. Обох чоловіків передали співробітникам поліції та скерували повідомлення за ознаками порушення ст. 358 Карного кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їхній збут, використання підроблених документів).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...