Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 31, 2020

Терористи дестабілізують Харків

Автор:

|

Січень 22, 2015

|

Рубрика:

Терористи дестабілізують Харків

Теракт у Харкові

Від вибуху біля будівлі Московського районного суду в Харкові 19 січня ц. р. постраждали 14 людей, четверо з них перебуває у важкому стані. Усі потерпілі — учасники чергового судового засідання в справі Михайла Соколова, представника «Правого сектору», заарештованого в жовтні 2014-го на одній із виборчих дільниць й звинувачуваного в незаконному зберіганні зброї.

За попередніми даними, вибухнула граната. У місті відразу ж було створено оперативний штаб, до якого увійшли представники Служби безпеки України (СБУ), Міністерства внутрішніх з справ (МВС) і прокуратури. Про це йдеться в спільному повідомленні Валентина Наливайченка, голови СБУ, й Арсена Авакова, керівника МВС. «У Харкові оголошено спецоперацію з розшуку та затримання правопорушників. Здійснюються екстрені контртерористичні заходи», — повідомила прес-служба СБУ. Як писав «Міст», раніше подібні контртерористичні дії відпрацьовувалися в Одесі, після низки терактів у цьому місті. Згідно з інформацією, спільно з органами місцевого самоврядування надається невідкладна медична допомога постраждалим.
«Цей зухвалий злочин ми кваліфікуємо як теракт. Усі сили й засоби нами спрямовано на його розслідування. Про перебіг розслідування оперативно та постійно будемо інформувати громадськість», — заявив п. Наливайченко.
Давид — один із потерпілих, стан котрого оцінюється як важкий. У нього пробито праву легеню, коліно, осколок зачепив п’ятку. Дочка підсудного Анна Соколова й дівчина Давида, каже, що він не належить до «Правого сектору», а просто прийшов її підтримати.
«Я йшов із суду, ми вийшли з воріт, повернули праворуч, і позаду нас стався вибух. Всі кажуть, що пристрій керувався дистанційно, тому що там проходило чимало людей і воно не вибухало, а щойно пройшли ми — вибухнуло. Міліціонерів було багато, але вони стояли збоку», — розповів хлопець.
Анна Соколова теж серйозно постраждала. Лікарі ледве витягнули гайку в неї з ноги. «Я подумала, що то була просто петарда, що хтось пожартував, але коли вже не могла йти, то зрозуміла, що щось не так», — зазначила дівчина.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply