Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Терористи були впевнені, що літак український

Автор:

|

Липень 17, 2016

|

Рубрика:

Терористи були впевнені, що літак український

BO!

17 липня 2014 року неподалік Тореза Донецької області контрольовані російською владою бандформування із зенітно-ракетного комплексу «Бук» збили літак Boeing-777 компанії Malaysia Airlines, що виконував рейс Амстердам – ​​Куала-Лумпур. Всі 298 осіб, що перебували на борту, в тому числі 80 дітей, загинули.

17 липня 2016-го… Минуло рівно два роки, а злочинці досі не покарані. Лише політики з народи сумних роковин проголосили суворі заяви. А журналісти, поминаючи загиблих, нагадують беззаперечні факти, що вказують на винуватців катастрофи.

Сайт «ОстроВ» пише, що два роки тому Служба безпеки України перехопила переговори терористів. З радіоперехоплення стало відомо, що диверсант на прізвисько «Біс» доповідає своєму куратору з Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил Росії про щойно збитий бойовиками цивільний літак. А терористи були впевнені, що запустили ракету в український. І дізнавшись страшну правду, почали гарячково перекидати з себе провину на Збройні сили України.  Водночас ONLINE.UA нагадує, як в соцмережі «Вконтакте» тодішній ватажок бойовиків так званої ДНР, російський диверсант Ігор Гіркін (Стрєлков) опублікував повідомлення, що бойовики збили український АН-26. Згодом, коли стало відомо про авіакатастрофу MH17 і загибель 298 осіб, він вилучив запис. «Черговою перемогою ополченців» називали чуже горе проросійські пропагандисти за свіжими слідами. І цим зробили себе співучасниками злочину, за який колись винуватці таки будуть покарані.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...