Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Сина Джемільова вивезли до Краснодарського краю

Автор:

|

Жовтень 09, 2014

|

Рубрика:

Сина Джемільова вивезли до Краснодарського краю

Мустафа Джемільов

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемільов розповів, що його сина Хайсера вивезли зі слідчого ізолятора у Криму до Краснодарського краю РФ. «Його зараз вивезли в Росію, у Краснодарський край. Це для того, щоби завдати мені ще більшого болю. Тому що немає до нього доступу й адвокатів не допускають. Виявляється, вони самі будуть призначати йому адвоката», — сказав п. Джемільов. Хоча, за словами лідера кримців, є рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) і постанова слідчих органів України про те, щоби Хайсер Джемільов був звільнений з-під варти.

Нагадаємо, що п. Джемільов подав позов до Європейського суду щодо незаконного утримання його сина Хайсера під вартою владою Криму. ЄСПЛ зобов’язав Російську Федерацію звільнити Хайсера Джемільова.
Раніше у Слідчому комітеті РФ повідомляли, що затримання п. Джемільова-молодшого було пов’язане з продовженням розслідування карної справи, порушеної стосовно Хайсера. Його звинувачують у скоєнні вбивства, незаконному зберіганні вогнепальної зброї, боєприпасів та розкраданні зброї.
Як писав «Міст», 32-річного Хайсера Джемільова затримали 27 травня 2013 року на місці вбивства — у дворі його будинку в Бахчисараї. Від пострілу в голову загинув 44-річний місцевий житель, котрий іноді допомагав сім’ї лідера Меджлісу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...