Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Син депутата стріляв у людей

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Син депутата стріляв у людей

Ростислав Крамар, син депутата Кіровоградської обласної ради від Партії реґіонів, важко поранив із вогнепальної зброї жителя міста Новоархангельська. Інцидент стався в ніч на Івана Купала. П. Крамар улаштував стрілянину на одній із баз відпочинку, де проводили своє дозвілля кілька родин із дітьми, зокрема сім’ї постраждалих.

«Побачивши, як мажор вправляється у стрільбі зі зброї, люди спробували його вгамувати. Проте у відповідь на зауваження Ростислав Крамар приставив пістолет до скроні одного із чоловіків, а потім почав стріляти по ногах іншого. Після того, як свідки пригоди почали кликати на допомогу, молодик утік із місця події. У підсумку один із відпочивальників опинився у реанімації, його прооперували», — сказано в повідомленні прес-служби Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Працівники міліції, які прибули на місце події, з’ясували, що п. Крамар застосував вогнепальну зброю з бойовими набоями. Водночас, у прокуратурі Кіровоградської області підтвердили, що п. Крамар справді є винуватцем інциденту.

«На контролі в прокуратури області перебуває розслідування справи за участю сина депутата Кіровоградської обласної ради, який улаштував стрілянину на базі відпочинку в Новоархангельську. За цим фактом порушено карну справу. У справі розпочато досудове слідство», — поінформувала прес-служба прокуратури області.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply