Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 19, 2018

«Суддя-колядник» вийшов на волю

Автор:

|

Січень 21, 2016

|

Рубрика:

«Суддя-колядник» вийшов на волю

Ігор Зварич

Ігор Зварич, колишній голова Львівського апеляційного адміністративного суду, засуджений за хабарництво, вийшов із в’язниці. Львівське видання «Варіанти» з посиланням на свої джерела в Державній пенітенціарній службі України, повідомило, що п. Зварич 12 січня був звільнений із Менської колонії в Чернігівській області, де відбував покарання, і повернувся до Львова.
Київському виданню «Вести» інформацію про звільнення судді підтвердив Віктор Зварич, його син. За даними видання, «суддя-колядник» вийшов на свободу за «законом Савченко», який закон передбачає, що один день, проведений у слідчому ізоляторі, вважається як два дні ув’язнення.
У той же час речник управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області повідомив, що йому нічого невідомо про звільнення п. Зварича. У самій колонії та в управлінні пенітенціарної служби Чернігівської області коментар отримати не вдалося.
Як писав «Міст», карну справу стосовно Ігоря Зварича було порушено 2008 року. Його підозрювали в отриманні хабарів на 963 тис. грн. Суддя довгий час переховувався, доки не був затриманий 2009-го. 20 вересня 2011 року суд призначив йому покарання десять років в’язниці. «Колядник» також був визнаний винним у тому, що змушував свого співучасника, суддю В’ячеслава Любашевського приймати рішення, необхідні для отримання хабарів.
Ігор Зварич заявляв, що збирався передати знайдені в його кабінеті гроші церкві, а гроші, знайдені в кабінетах його колег, нібито призначалися на ремонт приміщення суду, де він працював. Він заявляв, що частина грошей потрапила до нього в кабінет під час «колядування», через що й отримав прізвисько «суддя-колядник». У в’язниці п. Зварич написав книгу-автобіографію Mein Kampf in Ukraine.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...