Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Судді та трьом його рідним відрізали голови

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Судді та трьом його рідним відрізали голови

У Харкові скоєно моторошне вбивство. Правоохоронці виявили чотири обезголовлених тіла, особи жертв злочинців уже встановлено. Вирізано родину судді Фрунзенського райсуду Харкова. Убито самого 58-річного суддю, а також його 59-річну дружину, 30-річного сина та 29-річну синову співмешканку. Правоохоронці вже відкрили карне провадження за ознаками частини 2 статті 115 Кримінального кодексу. У відділі зв’язків із громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ (МВС) України в Харківській області пообіцяли найближчим часом надати детальнішу інформацію.

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко повідомив, що вбивці судді Фрунзенського району Харкова Володимира Трофимова та членів його сім’ї забрали зі собою з місця злочину відрізані голови вбитих. «Голови наразі не виявлено, тобто вони на місці злочину відсутні», — сказав п. Захарченко, зазначивши, що, за попередньою інформацією, на момент відсікання голови живим із чотирьох жертв був син судді Сергій Трофимов. Міністр Захарченко зазначив, що на трупах є сліди поранень, однак не уточнив, якою зброєю та яким чином було завдано травм.
Віктор Пшонка, генеральний прокурор України, повідомив, що слідство розглядає три основні версії вбивства судді Фрунзенського районного суду та його сім’ї. «Це – убивство, пов’язане з професійною діяльністю потерпілого. Убивство, скоєне з метою заволодіння майном постраждалого, а також замовне вбивство. Це — основні робочі версії», — сказав п. Пшонка. За словами генпрокурора, у справі призначено понад 30 експертиз, у тому числі судово-медичні, судово-трасологічні, судово-імунологічні та судово-дактилоскопічні.
Віктор Пшонка зазначив, що, за наявною інформацією, злочинці готувалися до скоєння злочину заздалегідь. «Про це свідчать деякі обставини, про які ми поки що не можемо говорити», — сказав він. Генпрокурор також заявив, що розслідування злочину перебуває на контролі в президента України й генпрокурор разом із Віталієм Захарченком і Ігорем Калініним, начальником Служби безпеки України, має намір проінформувати Віктора Януковича про перебіг слідства. «Розкрити цей злочин і зробити це найближчим часом — завдання всієї слідчо-оперативної групи», — наголосив п. Пшонка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...