Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Суд знехтував законом

Автор:

|

Січень 01, 2014

|

Рубрика:

Суд знехтував законом

Українська влада відмовляється застосовувати закон про «амністію» євромайданівців, повідомив Дмитро Гузій, юрист і координатор правового напрямку ініціативної групи «Євромайдан SOS». Так, 27 грудня 2013 року Печерський районний суд м. Києва відмовив захисту журналіста Валерія Гарагуца в задоволенні клопотання про звільнення від карної відповідальності. 

Адвакат п. Гарагуца подав клопотання про застосування до нього норм так званого закону про амністію, який набув чинності 26 грудня. Однак Печерський райсуд відмовився виконати цю спеціальну норму, а натомість відправив справу дніпропетровського журналіста на дорозслідування.
«Можемо впевнено говорити про те, що суд знехтував законом про амністію, відмовившись реалізувати надане законодавством право Валерія Гарагуца на припинення карного переслідування щодо нього», — наголосив п. Гузій. Юрист констатував, що «таким чином влада вкотре засвідчила, що її репресивний апарат, до якого наразі в Україні належать, на жаль, і суди, діє з позиції нелегітимної сили та не визнає пріоритетності прав людини».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply