Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Суд підтвердив зґвалтування Крашкової

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

Суд підтвердив зґвалтування Крашкової

Суд у справі «врадіївських ґвалтівників» завершив допит усіх свідків обвинувачення та дослідив письмові докази, що підтвердили й побиття, і зґвалтування Ірини Крашкової. Про це після завершення судового засідання повідомила Наталія Висоцька, начальник відділу прокуратури Миколаївської області, яка підтримує державне обвинувачення.

«Первомайський міськрайсуд на виїзному засіданні в приміщенні Апеляційного суду Миколаївської області дослідив речові докази в справі так званих врадіївських ґвалтівників. Допитано всіх свідків обвинувачення та досліджено письмові докази, а саме – судово-медичні експертизи. Загалом, ці докази підтвердили як факт завдання Ірині Крашковій тілесних ушкоджень і механізм їх завдавання, так і факт зґвалтування», — запевнила п. Висоцька.
Крім того, за її словами, суд дослідив речові докази — одяг постраждалої, речі з автомобіля підсудного Сергія Рябіненка. Водночас, адвокат головного фігуранта справи капітана Євгена Дрижака наполягає на тому, що суд не має жодного доказу провини як його підзахисного, так і двох інших міліціонерів — Поліщука та Кудринського.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply