Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Суд над «врадіївськими ґвалтівниками»

Автор:

|

Жовтень 03, 2013

|

Рубрика:

Суд над «врадіївськими ґвалтівниками»

В апеляційному суді Миколаєва 26 вересня розпочалося перше судове засідання у «врадіївській справі». Постраждала Ірина Крашкова, як і планувала, приїхала на суд. Жінка з’явилась у скромній хустці, без макіяжу. У судову залу привели всіх чотирьох фігурантів справи. Засідання розпочалося з 20-хвилинною затримкою.

Під час слухання з’ясувалося, що «врадіївська справа» потрапила до суду з помилкою в номері — він мав закінчуватися на 661, а закінчується на 061. Адвокати підозрюваних попросили виправити цю помилку та відправити справу назад, бо карної справи з таким номером узагалі не існує. Судді вийшли порадитися, і в підсумку клопотання було відхилене. Фото- й відеозйомку в залі, де проходило засідання, заборонили.
Судитимуть обвинувачених у зґвалтуванні та спробі вбивства три жінки — заступник голови Первомайського суду Тетяна Литвиненко та судді Світлана Сотська й Тетяна Маржина. Для трьох підозрюваних у побитті та зґвалтуванні 29-річної Крашкової її адвокати вимагатимуть довічного ув’язнення. Частина засідань, а саме — ті, що стосуватимуться сексуального насильства, проходитиме в закритому режимі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply