Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Стрілянина в Києві

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Стрілянина в Києві

У центрі Києва 13 лютого працівники міліції Київської області проводили операцію зі затримання чоловіка, якого підозрювали в розстрілі двох людей у селі Великій Димерці (Броварський район).

«Міліціонери знали, що він може бути небезпечний. Адже він влаштував дуже зухвалу стрілянину в Димерці. Це сталося 6 лютого. Він під’їхав на своєму автомобілі до місцевої крамниці, вийшов із машини й одразу ж посварився з двома чоловіками, що стояли неподалік. Унаслідок конфлікту він випустив у них кілька куль — у підсумку обидва зараз із численними травмами перебувають у лікарні», — повідомило джерело в міліції.
Особу людини, що стріляла, встановили швидко. Стрільцем виявився 38-річний житель Броварів Дмитро К. Його оголосили в розшук, у тому числі міждержавний. «Але з’ясувалося, що він ховається в Києві. Його вирахували на вулиці Саксаганського та влаштували облаву. Але під час затримання він устиг витягнути свій травматичний пістолет і зробив із нього кілька пострілів. На щастя, не поранив нікого зі співробітників. Стріляв, в основному, угору» , — наголосили в міліції. У підсумку затриманого знешкодили за обеззброїли. Тепер до статті 121 Кримінального кодексу України (умисні тяжкі тілесні ушкодження), за яку він може отримати від п’яти до восьми років ув’язнення, йому додадуть статтю й за опір працівникам міліції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply