Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Спроби зірвати відкритий конкурс прокурорів

Автор:

|

Серпень 20, 2015

|

Рубрика:

Спроби зірвати відкритий конкурс прокурорів
Давід Сакварелідзе

Давід Сакварелідзе

Давід Сакварелідзе, заступник генерального прокурора України, повідомив, що певні зацікавлені групи намагаються призупинити процес введення чотириетапної системи тестування для місцевих прокурорів. За його словами, такого масштабного конкурсу для прокурорів місцевих рівнів в Україні не було ніколи.
«Весь процес організований на високому рівні, за активної участі висококваліфікованих фахівців і міжнародних організацій, а також за підтримки наших західних партнерів. Зроблено все, щоб жоден чиновник вищої ланки не міг якимось чином впливати на процес і результати тестування, виключені можливості для їхнього підтасування», — написав він у Facebook.
При цьому чиновник зазначив, що саме через неможливість впливати на результати розробленої чотириетапної системи тестування певні групи намагаються зірвати процес. «Саме неможливість впливати на результати розробленої системи тестування й є основним мотивом недавніх дій зацікавлених груп — будь-яким способом тимчасово призупинити цей процес, а потім ще і замінити його старою доброю видимістю відкритого конкурсу; перетворити все в імітацію реформи, просунувши потрібних людей на «ласі» посади», — додав п. Сакварелідзе. Він також розповів про труднощі, з якими в ГПУ зіткнулися під час організації конкурсу прокурорів. Так, зокрема, досі не визначені члени конкурсних комісій, котрі забезпечили б процес проведення тестування.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply