Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Спалили ресторан чоловіка Ані Лорак

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Спалили ресторан чоловіка Ані Лорак

Свідки пожежі в ресторані «Аура», що згорів 23 листопада в центрі Києва, біля арки Дружби народів, бачили, як до приміщення забігли люди в масках і облили все бензином. Дві жінки загинули. За попередніми даними, заклад належав Мурату Налкаджіоглу, чоловікові відомої української співачки Ані Лорак.

За словами охоронця кіоску з продажу чаю, розташованого поруч із місцем пригоди, він прокинувся від якогось тріску та галасу. Чоловік вибіг надвір і побачив пожежні машини та палаючий ресторан. Бійці Міністерства з надзвичайних ситуацій (МНС) рясно поливали зі шлангів палаючу «Ауру», водою навіть підтопило сусідній кіоск. Товариш цього охоронця виступив як понятий. Його допитала міліція.
Є в працівників Міністерства внутрішніх справ (МВС) ще один цінний свідок — прибиральниця «Зеленбуду», яка прибирає територію біля ресторану. Як розповіла жінка, перед вибухом вона бачила, як п’ятеро осіб у масках забігли в ресторан, облили все бензином і підпалили. Міліція вже виявила маски на місці пригоди. В «Аурі» працюють експерти МВС і МНС. До слова, цей ресторан іще не працював. Його мали намір відкрити 27 листопада.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply