Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 24, 2018

Що Росія вкрала в України?

Автор:

|

Травень 21, 2015

|

Рубрика:

Що Росія вкрала в України?
Луганський завод уже працює в Росії

Луганський завод уже працює в Росії

Після анексії Росією півострову Крим місцева влада по-рейдерському захопила низку підприємств українських компаній, завдавши мільярдних збитків державі. На інтерактивній мапі, яка була створена інформаційно-аналітичним центром Info-Light, позначено 50 таких підприємств анексованого Криму з коротким описом процесу «націоналізації». Водночас, за підрахунками організації Free Crimea, загальна кількість захоплених об’єктів становить понад 4 тис. підприємств та організацій.

Зокрема, лише захоплення офісу компанії «Київстар» з обладнанням у Сімферополі оцінюють сумою 13 млн. USD. До того ж серед «націоналізованих» виявилися великі підприємства, що мають стратегічну важливість для реґіону, — «Чорноморнафтогаз», «Массандра», «Укртелеком», «Південморсервіс», «Кримхліб», Севастопольський морський завод тощо. Також було анексовано понад 40 філій і підрозділів «Приватбанку», 36 автомобільних заправок групи «Приват», «Крименерґо», телекомунікаційну групу VEGA, усе майно «Київстару».
Окремо наголошується на втратах покладів надр, які належать не півострову, а Україні загалом. Зокрема, йдеться про родовище газу на чорноморському шельфі, де зараз триває несанкціонована викачка вуглеводню з веж «Чорноморнафтогазу». Там постійно чергують російські військові кораблі. Зазначається також, що аналогічна ситуація склалася з покладами на території Прикерченського шельфу, де прогнозовані поклади газу оцінюються близько 200 млрд USD, і Росія починає активно розвідувати їх.
Водночас, офіційна «Российская газета» з гордістю повідомила, що вкрадений у Луганську український завод із унікальним обладнанням почав працювати в Каменськ-Шахтинську Ростовської області РФ. Як зізнаються самі злодії, вони вивезли все обладнання з Луганського електромашинобудівного заводу ще в жовтні 2014-го.
Новий «директор» вкраденого заводу — зрадник Володимир Чучин. Він був заступником директора заводу в Луганську, але втік від війни, яку сам же закликав на свою землю. Тепер організатор крадіжки разом із своєю дружиною візьме громадянство країни-окупанта та служитиме Путіну.
Сам злодій розповідає, що вкрав зі заводу «новенькі німецькі «Найлз», яких Росія тепер довго не побачить через санкції, а самостійно побудувати такі верстати, як зізнається «директор», вони не можуть — не той технологічний рівень.
Далі він розповів подробиці, як новенькі верстати вантажили на 20-тонні КамАЗи. Це — ті самі вантажівки «гуманітарного конвою», які путінські окупанти женуть в Україну зі зброєю та боєприпасами для терористів, а назад — із награбованим майном. Зрадник, захлинаючись від захвату, повідав, що «обладнання закупили на тоді ще Луганський завод, його монтували німецькі фахівці». А тепер, оскільки верстати – крадені, довелося монтувати самим. Та й працювати це обладнання без належного монтажу буде недовго: запчастин і майстрів із Німеччини тепер грабіжники не отримають.
Ще один злодій — Олександр Севрюков, начальник ділянки термообробки, зазначив, що тягли з України все — «навіть мийки, печі й бак для мастила». А далі відверто пояснив причину злодійства: «Обладнання, звісно, — не унікальне, але навіщо потім купувати, якщо є своє?»
Нітрохи не бентежачись, «Российская газета» пише: «Колишній український завод успішно вбудовується в економіку РФ. Уже й зробив свій внесок у програму імпортозаміщення: налагоджено випуск продукції, фільтрів і гірнозбагачувальної техніки, яку раніше російські підприємства купували в Німеччині».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...