Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 30, 2020

Самогубця працювала на спецслужби?

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

Самогубця працювала на спецслужби?

Київська міліція закрила карну справу, яка все ж лишається загадковою: про смерть 19-річної красуні Каті Окорокової. У середині січня ц. р. дівчину знайшли мертвою в орендованій квартирі елітного будинку на вул. Городецького в Києві. Катя сиділа на дивані, поруч лежав бойовий пістолет із глушником. Незадовго до цього вона телефонувала подрузі та казала, що хоче «порвати із життям».

«Експертизи підтвердили, що дівчина наклала на себе руки. Карне провадження закрили у зв’язку з відсутністю складу злочину», — розповів Ігор Михалко, начальник прес-служби міліції Києва.
Дивно, але рідні Каті, які живуть у Запоріжжі, дізналися про те, що справу припинено, від журналістів. «Нам нічого не розповідали про перебіг слідства й, як бачимо, навіть не довели до відома, що розслідування припинено. Причому протягом місяця ми не раз самі дзвонили слідчому, але він просто не брав слухавки, — розповіла Ольга, тітка загиблої. — Будемо вимагати поновлення розслідування, коли – наразі не можу сказати, потрібно обговорити цю новину з батьками Каті. Але ми досі не віримо, що це було просто самогубство».
Питань таки залишилося більше, ніж відповідей. Катя приїхала до Києва зі Запоріжжя, де закінчила школу перукарів. Спочатку працювала в салоні, потім почала надавати ескорт-послуги. Перед красунею відкривалося чимало перспектив. Але подруги зауважували, що вона була пригнічена.
У міліції кажуть, що знають, звідки в 19-річної дівчини був пістолет, та ще й з глушником. Журналістам стало відомо, що Окорокова якимось чином була пов’язана з однією зі спецслужб. Водночас, працюючи в ескорті, вона спілкувалася з іноземцями. Це теж може бути ключем до таємниці загибелі юної красуні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply