Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Розслідування зайшло в глухий кут

Автор:

|

Лютий 28, 2013

|

Рубрика:

Розслідування зайшло в глухий кут

Розслідування жорстокого вбивства харківського судді Володимира Трофимова та його сім’ї опинилося в тупику. Про це повідомив Геннадій Москаль, народний депутат України. «Принагідно зазначу, що, за моєю інформацією, зараз розслідування цього вбивства зайшло в глухий кут, і жодних реальних версій немає», — заявив п. Москаль. Троє депутатів — сам Геннадій Москаль, Віталій Ярема та Микола Паламарчук — звернулося до Віталія Захарченка, міністра внутрішніх справ, із проханням визнати «повну профнепридатність МВС у розкритті резонансного вбивства сім’ї судді Трохимова».

«Також укотре нагадую міністру, що ми готові допомогти, використати свій досвід і надати особисту допомогу в розкритті цього злочину — у бандитів немає політичного забарвлення, тож і МВС не повинне звертати увагу на наші політичні вподобання», — написав п. Москаль, додавши, всі троє депутатів мають відповідні допуски до державної таємниці, тож допущення їх до матеріалів справи не має бути проблемним.
Як писав «Міст», у грудні 2012 року в Харкові вбили суддю одного з районних судів, а також його дружину, сина та співмешканку сина. Усі тіла були обезголовлені.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply