Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Російські окупанти завезли до Криму ядерну зброю

Автор:

|

Грудень 08, 2016

|

Рубрика:

Російські окупанти завезли до Криму ядерну зброю

Мустафа Джемілєв

Мустафа Джемілєв, лідер кримськотатарського народу, заявив у Європейському парламенті, що окупанти завезли до Криму ядерну зброю, а кримськотатарський народ витісняють із півострова. «Інформаційні служби Меджлісу мають дані, що було завезено шість ядерних боєголовок», — додав він.
За словами народного депутата України, окупований Крим зараз «перетворений на військову базу». «Відповідно до інформації нашої контррозвідки, там є близько 70 тис. військових, в т. ч. Федеральна служба безпеки та поліція», — розповів п. Джемілєв.
Він також переконаний, що «військового шляху звільнення Криму» немає. «Ми думаємо, що звільнення Криму можливе тільки дипломатичним шляхом, шляхом тиску на аґресора. Один із головних засобів — це жорсткі санкції. Як вам відомо, після окупації Радянським Союзом Афганістану були застосовані жорсткі санкції, що призвело до його розпаду. Сподіваємося, що санкції, застосовані до аґресора, також призведуть до звільнення окупованих територій. Але гадаю, що терміни звільнення мають бути значно вужчі, ніж після окупації Афганістану», — деталізував лідер кримських татар.
Крім цього, він повідомив, що зараз в окупований Крим повернулися часи СРСР. «Окупанти ліквідували всі демократичні свободи, встановлений режим, подібний до радянського. Люди живуть в страху, процвітають доноси. До кримських татарів особливе ставлення, бо вони чітко заявили, що не сприймають окупацію», — наголосив п. Джемілєв. Він повідомив, що приблизно 95 % репресій, які вчиняються на території окупованого півострова, припадає на кримських татар.
Мустафа Джемілєв також нагадав, що в Криму таємно викрадають людей. «У тому, що до цих викрадень мають стосунок каральні органи Російської Федерації, у нас немає жодного сумніву, і в нас є докази. Політика «влади» стосовно корінного народу зведена до того, щоб зробити все можливе, аби виштовхнути його за межі Криму, — наголосив він. — Одночасно з виштовхуванням кримськотатарського народу у великій кількості до Криму завозять росіян, що є воєнним злочином». Разом із тим, за словами українського депутата, він закликає «співвітчизників не залишати Крим, залишатися на батьківщині та чекати на звільнення».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...