Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Російські моряки п’ють, стріляють один в одного та потрапляють у ДТП

Автор:

|

Травень 01, 2013

|

Рубрика:

Російські моряки п’ють, стріляють один в одного та потрапляють у ДТП

Прокуратура Севастополя висловила обурення поведінкою моряків Чорноморського флоту (ЧФ) Російської Федерації (РФ). «Керівництво ЧФ РФ не контролює поведінки військовослужбовців. З огляду на останні події в Севастополі, поводження військовослужбовців ЧФ РФ у нашому місті залишає бажати кращого», — наголошується в повідомленні прес-служби прокуратури Севастополя.

Прокуратура нагадує, що 23 квітня сталася дорожньо-транспортна пригода (ДТП), у якій загинула жінка й постраждав іще один пасажир. Водій був представником ЧФ РФ і, ймовірно, керував автомобілем, перебуваючи в стані сп’яніння. Злякавшись відповідальності за ДТП, він утік із місця події, не надавши жодної допомоги потерпілим, які отримали тяжкі травми.
А днем раніше, 22 квітня, моряки ЧФ Росії на площі Захарова в Севастополі, як зазначає прокуратура, дуже голосно з’ясовували між собою стосунки «хто кому щось винен» або «хто скільки недопив». «Один із них, «героїчно» діставши пістолет Макарова, почав стріляти у своїх товаришів по службі, поранивши одного в живіт, а іншого — у сідницю», — повідомляє прес-служба українського наглядового відомства.
«Правоохоронні органи займаються розшуком винуватця, але наразі виникає враження, що для цих військовиків не існує правопорядку й вони можуть порушувати закон. Хоча навіть дитина з першого класу знає, що «незнання закону не звільняє від відповідальності». Як довго ще мирне населення терпітиме подібну практику неправомірної поведінки?» — обурюється прокуратура.
Ігор Пілат, прокурор Севастополя, рекомендував вищому керівництву військових частин РФ на території Севастополя звернути особливу увагу на дисципліну моряків і провести виховну роботу щодо вживання алкоголю, правил поведінки в громадських місцях, роз’яснити їм закони. «Наше місто — не кримінальне, а мирне, тим більше що незабаром розпочнеться курортний сезон, будуть приїжджати відпочивальники, збільшиться кількість дітей, і ми не можемо дозволити військовим заплямувати репутацію Севастополя карними вчинками», — заявив п. Пілат.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply