Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Рейдери захопили підприємство загиблого вояка

Автор:

|

Квітень 02, 2015

|

Рубрика:

Рейдери захопили підприємство загиблого вояка

Марк Паславський

Російські рейдери захопили підприємство загиблого бійця Антитерористичної операції (АТО). Марк Паславський, колишній громадянин США, котрий вирішив захищати свою Батьківщину, загинув у боях під Іловайськом. А винахідливі ділки, скориставшись смертю власника агрофірми, підробили документи й захопили компанію.

Керівники аграрної компанії намагаються зайти на територію свого підприємства, але їх туди не пускають охоронці. Міліція не може вирішити цю проблему. Факт перешкоджання лише фіксують для майбутніх судових позовів.
Два місяці тому на територію компанії «Русава» зайшли озброєні люди, назвалися власниками та призначили свого директора. Ця найбільша в Кагарлицькому районі агрофірма належала Марку Паславському. Американський рейнджер приїхав в Україну 1992-го. Учасник Революції гідності дивом залишився живим під час розстрілу на Інститутській, проте загинув у серпні 2014-го в боях за Іловайськ.
«Гадаю, усі шляхи ведуть до Києва. Очевидно, що політична еліта вважає, що життя триватиме, як у попередні роки, але кожен, хто тут воює, скаже, що цього більше не буде», — сказав якось боєць «Донбасу» Паславський під час одного зі своїх інтерв’ю.
Він поклав життя за нову Україну, проте старі методи корупції забрали у нього бізнес вже після смерті. Банальна підробка документів у змові з місцевими чиновниками та суддями — класична схема рейдерів. «Він «продав» свою частку 10 вересня, коли вже був похований», — розповів Володимир Бортник, друг Марка і генеральний директор фірми «Русава-К».
Державний реєстратор Юлія Башева переоформлювала компанію на нового власника за підробними документами. Тепер вона виправдовується, що не має права перевіряти те, що їй подають. Управління юстиції назвало дії державного реєстратора незаконними та пообіцяло вжити «заходів дисциплінарного впливу».
Але порушниця не визнає своєї провини. Поки п. Башева намагається захищатися, судова експертиза уже зробила свій висновок. Підпис Марка Паславського — підробка. Актив обсягом 100 млн грн безкоштовно забрав росіянин із Криму. «Щоби Марк продав підприємство російському окупанту, із яким боровся? Це — нонсенс», — обурюється п. Бортник.
Друзі загиблого Марка на його могилі присягнули відвоювати підприємство. Проте судова тяганина може тривати роками. Тим часом з агрофірми вивозять зерно, гроші переводять до Криму. Власники побоюються, що сучасна техніка також може зникнути в кримському напрямку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply