Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

«Реґіонали» кличуть на допомогу Володимира Путіна

Автор:

|

Лютий 13, 2014

|

Рубрика:

«Реґіонали» кличуть на допомогу Володимира Путіна

Керівники Верховної Ради (ВР) Автономної Республіки Крим (АРК) ініціювали внесення змін до Конституції автономії. «Реґіонал» Володимир Кличников, депутат ВР АРК, зазначив, що «становище Конституції Криму грубо зневажається законодавством України». На його думку, в умовах політичної кризи та «прагнення до влади груп національно-фашистського толку» хочуть ліквідувати статус автономії АРК. Тож, за словами «регіонала», місцева влада повинна «проявити політичну волю та захистити права й свободи кримчан».

«Пропоную Президії ВР Криму включити до порядку денного лютневої сесії такі питання. Перше — про створення робочої групи щодо змін і доповнень до Конституції АРК і Конституції України, про проведення загальнокримського опитування про статус Криму. Друге — прийняти звернення до президента й Законодавчих зборів Російської Федерації (РФ) виступити гарантом непорушності статусу автономії Криму, а також непорушності прав і свобод наших громадян», — поінформував п. Кличников.
Ініціативу «регіонала» підтримав Володимир Константинов, спікер парламенту АРК, і дав доручення юристам вивчити ці питання. Також він попрохав секретаріат підготувати лист до керівництва РФ із проханням про допомогу та захист автономії.
Із такою ж пропозицією виступив і депутат Сергій Цеков із партії «Російська єдність». «Ми просто зобов’язані звернутися до Росії з урахуванням того, що Крим — це російська автономія: російська за національністю, за культурою та мовою. Зрозуміло, що це — багатонаціональна територія, на якій проживають представники різних національностей у мирі та злагоді, але, тим не менше, нашим захисником може бути тільки РФ», — наголосив п. Цеков.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply