Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Проти «Комітету порятунку України» порушили справу

Автор:

|

Серпень 20, 2015

|

Рубрика:

Проти «Комітету порятунку України» порушили справу
Микола Азаров

Микола Азаров

Генеральна прокуратура України (ГПУ) порушила карну справу за фактом заяв так званого Комітету порятунку України, створеного в Москві Миколою Азаровим, екс-главою українського уряду. Про це повідомила Ірина Фріз, народний луптат України.
«На моє прохання надати юридичну оцінку заявам «Комітету порятунку України», Генеральна прокуратура вирішила, що в діях цієї антидержавної організації є ознаки скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 109 Кримінально-процесуального кодексу України — публічні заклики до захоплення державної влади, вчинені з використанням засобів масової інформації», — зазначила вона. Проведення досудового розслідування доручено Головному слідчому управлінню СБУ, процесуальне керівництво здійснюється працівниками ГПУ.
Як писав «Міст», 3 серпня ц. р. прем’єр-міністр України часів Януковича оголосив про створення в Москві «Комітету порятунку України». Очолив «комітет» сам Микола Азаров, підставою для створення організації він назвав «ситуацію в Україні, що склалася». «Комітет» вирішив висунути на посаду Президента України Володимира Олійника, колишнього народного депутата від Партії реґіонів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply