Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Потерпіла Крашкова вимагає мільйон як моральну компенсацію

Автор:

|

Жовтень 17, 2013

|

Рубрика:

Потерпіла Крашкова вимагає мільйон як моральну компенсацію

Прокурори 8 жовтня зачитали обвинувачення в справі про зґвалтування Ірини Крашкової у Врадіївці Миколаївської області. Засідання Апеляційного суду триває в закритому режимі. Зокрема, представники обвинувачення назвали всі епізоди, винними в яких вважають підсудних: зґвалтування постраждалої, привласнення та зберігання офіційних документів, зберігання наркотичних речовин міліціонером Євгеном Дрижаком, купівля та зберігання без дозволу вогнепальної зброї міліціонером Дмитром Поліщуком.

Проти них буде висунуто цивільний позов на відшкодування коштів, витрачених на лікування п. Крашкової. У відповідь на слова прокурорів обвинувачені відказали, що своєї провини не визнають. Поліщук тільки частково зізнався у зберіганні зброї без дозволу. При цьому таксист Рабіненко частково визнав провину у зґвалтуванні дівчини. «Віз, але не бив», — зазначив він.
Ірина Крашкова, яку жорстоко побили та зґвалтували під Врадіївкою, подала позов про відшкодування їй моральних збитків на суму 1 млн грн. Про це повідомив Олексій Гончарук, адвокат Сергія Рабиненка. За словами адвокатів постраждалої, моральні збитки – великі, оскільки вона отримала серйозні фізичні травми й не зможе більше працювати, а також їй завдано психологічної шкоди.
Раніше джерела заявляли, що одна із суддів у колегії в справі про зґвалтування Ірини Крашкової у Врадіївці є близькою подругою матері одного з підозрюваних, капітана міліції Євгена Дрижака. Як писав «Міст», справу про напад і зґвалтування Ірини Крашкової у Врадіївці Миколаївської області веде три жінки-судді.
Колишній капітан міліції з Врадіївки Євген Дрижак приховував злочини, а лейтенант Дмитро Поліщук торгував мисливською зброєю. Про це стало відомо під час судового засідання в справі «врадіївських ґвалтівників», яке проходить у Миколаєві. «Будучи працівником міліції, Дрижак із метою приховування злочинів зберігав у себе вдома наркотики, а також документи й заяви від постраждалих людей і не давав їм ходу. Поліщук незаконно торгував зброєю та підробляв документи на її зберігання», — ідеться в обвинувальному висновку. Зокрема, за даними прокуратури, удома в Дрижака виявлено заяви мешканців про крадіжки, бійки та завдавання тяжких тілесних ушкоджень, яким не було дано ходу. Поліщук же як інспектор дозвільної служби під час перевірки умов зберігання зброї в населення купував її за низькою ціною, а потім продавав, але вже дорожче. При цьому він за винагороду підробляв документи на зберігання мисливської зброї. Суд триває.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply