Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 29, 2020

Півмільйона доларів Януковича повернулися

Автор:

|

Червень 22, 2017

|

Рубрика:

Півмільйона доларів Януковича повернулися

Євген Єнін

Більше 500 тис. USD, які незаконно вивело з України в США Міністерство юстиції України часів Януковича, вже надійшли на українські рахунки. Про це розповів Євген Єнін, заступник генпрокурора України. «Це — перший випадок повернення коштів, здобутих злочинним шляхом, командою Юрія Луценка зі закордону, оскільки ті 1,5 млрд USD, які Генеральна прокуратура (ГПУ) повернула наприкінці квітня, були зареєстровані на рахунках українських банків», — сказав він.
За словами п. Єніна, ГПУ кілька місяців тому вступила у перемовний процес із представниками американської компанії, причетної до виведення грошей. «Ми переконали їх у доцільності в якомога активнішій співпраці з українським слідством. Маю зазначити, що ця компанія дуже переймається питаннями своєї ділової репутації, саме це стало поворотним моментом у тому, щоб до вердикту кримінального суду в Україні зазначені кошти були поверненні в Україну хоча б у тому обсязі, в якому вони зберігалися на гарантійному рахунку зазначеної фірми. Можу сказати, що це приблизно 560 млн USD», — поінформував він.
Євген Єнін також заявив, що міністр юстиції Павло Петренко підтвердив, що вказані гроші вже надійшли на рахунок Міністерства юстиції. За його словами група осіб за часів президентства Януковича «підписали та допустили підписання фіктивної угоди про надання послуг, які ніколи не були надані». «Водночас гроші були перераховані», — уточнив чиновник.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply