Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 6, 2020

«Підкарпатська Русь» не відбулася

Автор:

|

Грудень 04, 2014

|

Рубрика:

«Підкарпатська Русь» не відбулася

Прапор «Підкарпатської Русі»

Служба безпеки України заявила про викриття групи осіб, яка на завдання російських спецслужб готувала створення на Закарпатті чергової штучної народної республіки — так званої Підкарпатської Русі. Про це повідомила Олена Гітлянська, прес-секретар СБУ. Вона розповіла, що працівники СБУ нейтралізували наміри російських спецслужб дестабілізувати ситуацію в Закарпатській області та втілити в житті антиукраїнський сценарій створення чергової «республіки» сепаратистів.

«Силовий сценарій передбачав захоплення місцевих органів державної влади, військових складів та інших стратегічних об’єктів диверсійно-підривними групами, які мали діяти під виглядом так званої місцевої самооборони», — поінформувала прес-секретар.
Олена Гітлянська додала, що в планах диверсантів були, зокрема, акції залякування щодо представників влади та політичних керівників. За її словами, також викрили та запобігли реалізації російськими спецслужбами злочинного задуму щодо захоплення влади й проголошення так званих Харківської, Одеської і навіть Київської «народних республік».

До слова
Якась жінка в Донецьку здала своїх батьків бойовикам, і подружжя відвезли невідомо-куди. «У міліцію надійшло повідомлення про те, що в м. Донецьку терористи ввійшли в злочинну змову з 27-річною місцевою жителькою, спрямовану на викрадення її батьків, і зі застосуванням фізичної сили проти волі подружжя силоміць вивели із квартири та відвезли в невідомому напрямку», — повідомила прес-служба Головного управління МВС України в Донецькій області. Карне провадження відкрито за статтею «Викрадення людини, вчинене за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або таке, що супроводжувалося заподіянням їй фізичних страждань, або зі застосуванням зброї».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply