Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Перший реальний вирок корупціонерові

Автор:

|

Березень 20, 2019

|

Рубрика:

Перший реальний вирок корупціонерові

Київський районний суд Одеси 18 березня засудив до трьох років позбавлення волі Дмитра Франчука, колишнього голову Захарівської районної державної адміністрації (РДА) Одеської області, за нарахування собі премії в 65 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).
Так, вдалося встановити, що обвинувачений підготував і самостійно підписав лист на ім’я Михайла Саакашвілі, колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА), для отримання погодження для нарахування йому надбавки за інтенсивність праці і виконання особливо важливої роботи.
Надалі, голова РДА усно звернувся до заступника голови Одеської ОДА з проханням поставити проміжну резолюцію в зазначеному листі. Незважаючи на те, що лист підписав заступник Одеської ОДА, його не зафіксували як вхідний документ і не надсилали на розгляд голови ОДА. Не зважаючи на це, обвинувачений підписав розпорядження, яким призначив собі надбавки в розмірі 695 % від посадового окладу.
Суд підтримав позицію прокурора САП, визнав п. Франчука винним і засудив до трьох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах державної влади і місцевого самоврядування терміном на три роки. Крім цього, було задовольнили позов Захарівської РДА про стягнення з обвинуваченого 65 403 грн на користь позивача.
Дмитро Франчук очолив Захарівську РДА у вересні 2015-го і був звільнений 3 лютого 2017 року. САП наголошує, що це — перший обвинувальний вирок у справах, які розслідували Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply